Nákupný košík je prázdny.

0 položiek
Spolu:
0,00 €
Vstúpiť
0 položiek (0,00 €)
 
 
0,00 € (0 položiek) vstúpiť do košíka
Najpredávanejšie v tejto kategórií
Výpredaj
 All New Myš M-92, 800DPI, optická, 3tl., 1 koliesko, biela, mini
1,71 € bez DPH 2,05 € s DPH 2,58 € s DPH
 Tally Genicom originál toner 43037, black, 6000str., Tally Genicom T-9308
123,48 € bez DPH 148,18 € s DPH 166,70 € s DPH
 Držiak klávesnice pod stôl, čierny, plast, Logo, čierna
13,13 € bez DPH 15,76 € s DPH 28,66 € s DPH
 Obal na netbook 10,1", Reverse, modro-hnedý z neoprénu, Logo
1,17 € bez DPH 1,40 € s DPH 1,64 € s DPH
 Obal na tablet 10.1", Style, červený z nylónu
1,86 € bez DPH 2,23 € s DPH 2,41 € s DPH
 USB (2.0) Spojka, USB A (2.0) F-USB A (2.0) F, 0, šedá
0,06 € bez DPH 0,07 € s DPH 0,50 € s DPH
 Redukcia (2.0), USB A M- 5 pin 2x F, 0m, čierna
11,30 € bez DPH 13,56 € s DPH 17,24 € s DPH
 Lexmark originál toner 15W0901, magenta, 7200str., Lexmark C720, X720 MFP
186,18 € bez DPH 223,42 € s DPH 235,25 € s DPH
 Taška na tablet 7", Fashionable, šedá z polyesteru, Logo
1,26 € bez DPH 1,51 € s DPH 2,03 € s DPH
 Ricoh originál toner 828404, 828227, magenta, Ricoh Pro C5100S, C5110S
156,66 € bez DPH 187,99 € s DPH 211,50 € s DPH
 Canon originál odpadová nádobka FM25383, iR-C4080i, iR-C5180
23,44 € bez DPH 28,13 € s DPH 31,67 € s DPH
 Taška na notebook 13", Polaris Black, čierna z polyesteru, Golla
23,01 € bez DPH 27,61 € s DPH 47,50 € s DPH
 Kabel Scart M- Cinch + Jack (3,5mm) M, 1.5m, čierna
0,77 € bez DPH 0,92 € s DPH 0,94 € s DPH
 Obal na tablet 10.1", Geometric, biely z neoprénu
1,69 € bez DPH 2,03 € s DPH 2,18 € s DPH
 Optický PigTail, SC-APC-2m, economy
2,38 € bez DPH 2,86 € s DPH

Optický PigTail, 1 mm

Optický PigTail, 1 mm

Výrobca: NN
Kód: LA-KJ010I6ICE01
 
Počet ks: 5 ks
1,94 € bez DPH 2,33 € s DPH
Do košíka

Popis Optický PigTail, 1 mm

Optický pigtail
Optický pigtail je optický konektor zakončený na optickom vlákne slúži na ukončenie optických káblov metódou zvárania.
Vlákno je už v konektoru zalomené a továrne predleštené - pri inštalácii teda odpadá najprácnejšia časť inštalácie konektoru.
Pigtail je určený pre zakončenie optického kábla v optickej kazete. Je určený pre singlemodové vlákna 9/125.

Využitie:
- na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači

Pigtaily sa vyrábajú s vláknami singlemode ( 9/125µm ) a multimode ( 50/125µm a 62,5/125µm ). Môžu byť osadené rôznymi optickými konektormi podľa potreby.


NOVÝ TREND BUDÚCNOSTI:
V súčasnej dobe prevláda optické vlákno ako prenosové médium vo všetkých častiach prenosovej infraštruktúry, okrem oblasti prístupových sieti, najmä posledného úseku do koncového bodu tzv. poslednej míle. Vzhľadom k neustále rastúcim požiadavkám na prenosovú kapacitu sa dá očakávať rast počtu rôznych objektov (podnikov, organizácií či obchodných spoločností), ktoré budú pripojené priamo optickým vláknom. O zvýšenom záujme o optické technológie v oblasti prístupových sieti svedčí i vývoj nových technológií ako Gigabitový Ethernet.

ČO TO JE OPTICKÉ VLÁKNO:
Optické vlákno je sklenené alebo plastové vlákno, ktoré prenáša signály prostredníctvom svetla v smere svojej pozdĺžnej osy.
Optické vlákna sú široko využívané v komunikáciach, kde umožňujú prenos na dlhšie vzdialenosti a pri vyšších prenosových rýchlostiach dát, než iné formy komunikácie.
Vlákna sa používajú namiesto kovových vodičov, pretože signály sú prenášané s menšou stratou, a zároveň sú vlákna imúnne voči elektromagnetickému rušeniu.

Stručná príručka LOGO káblov

Podrobná príručka LOGO káblov
ZÁRUČNÁ DOBA VÝROBCU: 24
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Výrobcovia / značky
Novinky
 Ricoh originál toner 821262, cyan, 22500str., Ricoh SPC 840DN, 842DN
233,42 € bez DPH 280,10 € s DPH 315,12 € s DPH
 Batéria alkalická, 6LF22, 9V, GP, blister, 1-pack, ULTRA Plus
1,80 € bez DPH 2,16 € s DPH 2,70 € s DPH
 T-FC65-EK, black, 77400str., Toshiba e-STUDIO 5540c, 6540c, 6550c
125,46 € bez DPH 150,55 € s DPH 169,37 € s DPH
 Xerox originál toner 113R00737, black, 10000str., Xerox PHASER 5335, 4ks
152,61 € bez DPH 183,13 € s DPH 191,20 € s DPH
 Rehau záhradná hadica ECO, 20m, 13mm, 20bar, šedá, 1.84kg, sada
10,54 € bez DPH 12,65 € s DPH 15,37 € s DPH
 T-FC65-EY, yellow, 29500str., Toshiba e-STUDIO 5540c, 6540c, 6550c
178,09 € bez DPH 213,71 € s DPH 240,42 € s DPH

  

Copyright 2017 - 2019 © inteligentna-elektronika.sk