Nákupný košík je prázdny.

0 položiek
Spolu:
0,00 €
Vstúpiť
0 položiek (0,00 €)
 
 
0,00 € (0 položiek) vstúpiť do košíka
Výpredaj
 Sleeve na macbook pro 15", Sirius Coal, čierny z polyesteru, Golla
18,99 € bez DPH 22,79 € s DPH 34,82 € s DPH
 Svetlo k notebooku, pogumované, čierne, USB, LED
3,71 € bez DPH 4,45 € s DPH 5,70 € s DPH
 Dotykové pero, kapacitné, kov, tmave zelené, pre iPad a tablet
1,41 € bez DPH 1,69 € s DPH 1,70 € s DPH
 Myš Redukcia, sériový port, PS/2 M-9 pin M, 0, šedá, Logo
0,44 € bez DPH 0,53 € s DPH 0,72 € s DPH
 Batoh na notebook 15,6", Orion Coal, čierny z polyesteru, Golla
55,13 € bez DPH 66,16 € s DPH 101,06 € s DPH
 Batoh na notebook 15,6", Pihka Berry, červený z polyesteru, Golla
51,71 € bez DPH 62,05 € s DPH 94,79 € s DPH
 Račňa, polohovatelná, so sadou 15 bitov
6,75 € bez DPH 8,10 € s DPH

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy

Úvod Sieťové prvky (LAN, WIFI) Káble (Optika) Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy

Výrobca: NN
Kód: LA-KJ010P6TTE01
 
Počet ks: 3 ks
5,73 € bez DPH 6,88 € s DPH
Do košíka

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy

Optický patch cord
Prepojovací kábel zakončený štyrmi konektormi (duplex). Patch cord je určený pre multimódové vlákna 62,5/125.

Využitie:
- prepojenie 2 aktívnych zariadení (Media konvertory, pracovné stanice, switche)
- prepojenie aktívneho zariadenia s pasívnym (optické rozvádzače, optické vane)
- prepojenie zariadení vo vnútri rozvádzača

Vo väčšine prípadov sa používajú optické patchcordy v duplexnej variante ( dve optické vlákna vedľa seba ).

Patchcordy sa vyrábajú s vláknami singlemode ( 9/125µm ) a multimode ( 50/125µm a 62,5/125µm ). Môžu byť osadené rôznymi optickými konektormi podľa potreby.


NOVÝ TREND BUDÚCNOSTI:
V súčasnej dobe prevláda optické vlákno ako prenosové médium vo všetkých častiach prenosovej infraštruktúry, okrem oblasti prístupových sieti, najmä posledného úseku do koncového bodu tzv. poslednej míle. Vzhľadom k neustále rastúcim požiadavkám na prenosovú kapacitu sa dá očakávať rast počtu rôznych objektov (podnikov, organizácií či obchodných spoločností), ktoré budú pripojené priamo optickým vláknom. O zvýšenom záujme o optické technológie v oblasti prístupových sieti svedčí aj vývoj nových technológií ako Gigabitový Ethernet.

ČO TO JE OPTICKÉ VLÁKNO:
Optické vlákno je sklenené alebo plastové vlákno, ktoré prenáša signály prostredníctvom svetla v smere svoje pozdĺžnej osy.
Optické vlákna sú široko využívané v komunikáciach, kde umožňujú prenos na dlhšie vzdialenosti a pri vyšších prenosových rýchlostiach dát, než iné formy komunikácie.
Vlákna sa používajú namiesto kovových vodičov, pretože signály sú prenášané s menšou stratou, a zároveň sú vlákna imúnne voči elektromagnetickému rušeniu.

Stručná príručka LOGO káblov

Podrobná príručka LOGO káblov
ZÁRUČNÁ DOBA VÝROBCU: 24
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Výrobcovia / značky
Novinky
 Promate batoh na fotoaparát AcePak, čierna
41,03 € bez DPH 49,24 € s DPH
 Batéria zinkochloridová, 4R25, 6V, Panasonic, blister, 1-pack
3,01 € bez DPH 3,61 € s DPH 3,64 € s DPH
 Ricoh originál toner 408218, yellow, 9000str., 407386, Ricoh SP C352
110,21 € bez DPH 132,25 € s DPH 132,26 € s DPH

  

Copyright 2017 - 2019 © inteligentna-elektronika.sk