Nákupný košík je prázdny.

0 položiek
Spolu:
0,00 €
Vstúpiť
0 položiek (0,00 €)
 
 
0,00 € (0 položiek) vstúpiť do košíka
Výpredaj
 Océ originál ink magenta, 29953830, Oce TCS4000
209,50 € bez DPH 251,40 € s DPH
 Lexmark originál toner C544X2YG, yellow, 4000str., Lexmark C544, X544
117,88 € bez DPH 141,46 € s DPH 141,55 € s DPH

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy

Úvod Sieťové prvky (LAN, WIFI) Káble (Optika) Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy

Výrobca: NN
Kód: LA-KJ010P6TTE01
 
Počet ks: 3 ks
4,62 € bez DPH 5,54 € s DPH
Do košíka

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy

Optický patch cord
Prepojovací kábel zakončený štyrmi konektormi (duplex). Patch cord je určený pre multimódové vlákna 62,5/125.

Využitie:
- prepojenie 2 aktívnych zariadení (Media konvertory, pracovné stanice, switche)
- prepojenie aktívneho zariadenia s pasívnym (optické rozvádzače, optické vane)
- prepojenie zariadení vo vnútri rozvádzača

Vo väčšine prípadov sa používajú optické patchcordy v duplexnej variante ( dve optické vlákna vedľa seba ).

Patchcordy sa vyrábajú s vláknami singlemode ( 9/125µm ) a multimode ( 50/125µm a 62,5/125µm ). Môžu byť osadené rôznymi optickými konektormi podľa potreby.


NOVÝ TREND BUDÚCNOSTI:
V súčasnej dobe prevláda optické vlákno ako prenosové médium vo všetkých častiach prenosovej infraštruktúry, okrem oblasti prístupových sieti, najmä posledného úseku do koncového bodu tzv. poslednej míle. Vzhľadom k neustále rastúcim požiadavkám na prenosovú kapacitu sa dá očakávať rast počtu rôznych objektov (podnikov, organizácií či obchodných spoločností), ktoré budú pripojené priamo optickým vláknom. O zvýšenom záujme o optické technológie v oblasti prístupových sieti svedčí aj vývoj nových technológií ako Gigabitový Ethernet.

ČO TO JE OPTICKÉ VLÁKNO:
Optické vlákno je sklenené alebo plastové vlákno, ktoré prenáša signály prostredníctvom svetla v smere svoje pozdĺžnej osy.
Optické vlákna sú široko využívané v komunikáciach, kde umožňujú prenos na dlhšie vzdialenosti a pri vyšších prenosových rýchlostiach dát, než iné formy komunikácie.
Vlákna sa používajú namiesto kovových vodičov, pretože signály sú prenášané s menšou stratou, a zároveň sú vlákna imúnne voči elektromagnetickému rušeniu.

Stručná príručka LOGO káblov

Podrobná príručka LOGO káblov
ZÁRUČNÁ DOBA VÝROBCU: 24
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Výrobcovia / značky
Novinky
 Lexmark originál toner 63B2H00, black, 25000str., Lexmark MX717, MX718
283,36 € bez DPH 340,03 € s DPH 340,13 € s DPH
 Verto zahradná píla 15G101, 350mm
7,19 € bez DPH 8,63 € s DPH
 USB (2.0) HUB 4-port, 335, čierna, LED signalizácia
4,73 € bez DPH 5,68 € s DPH 5,71 € s DPH

  

Copyright 2017 - 2019 © inteligentna-elektronika.sk